نماد اعتماد ملی

004807987
کاربران آنلاین
امروز
مجموع
این ماه
ماه گذشته
تمام روزها
1121
1713
10070
38656
89756
4807987

Your IP: 3.235.179.79
Server Time: 2021-06-15 18:19:55
تبلیغ 1

 

بالاترین افتخار ما آن است که تاکنون ؛ به بیش از 160 کارخانه و شرکت صنعتی ارائه کالا و خدمات نموده ایم .

 

درباره این پایگاه تخصصی اینترنتی :

 

 پایگاه تخصصی صنایع ساوه و زرندیه که در سال 1391 تاسیس شده ( با اخذ تمام مجوزهای لازم از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، وزارت صنعت معدن و نجارت و مرکز توسعه تجارت الکنرونیک ، وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی ، سازمان ثبت اسناد و املاک و ... ) برگ سبزی است از سوی شرکت تحول تدبیر تلاش ، تقدیم به همه ی صنعتگران و کارآفرینان عزیزی که از میان تمام نقاط ارزشمند ایران سرافراز ، شهرستان های تاریخی و با فرهنگ ساوه و زرندیه را برای کار و تلاش و سرمایه گذاری برگزیده اند.

 و همچنین پیشکشی است به آستانِ محترمِ کسانی که به صنعت این دیار زیبا و با لیاقت علاقمندند .

 تدوین این پایگاه به صورت کنونی ( اگر نگویم که به لحاظ فنی و محتوی در نوع خود در سطح ملی منحصر به فرد است ، اما بنظرم کاملاً منصفانه خواهد بود چنانچه آن را کم نظیر عنوان نمایم ) حاصل سال ها تلاش و تفکر تیمی از متخصصین امر و کارشناسان مجرب بوده که اینجانب را در تحقق آرزویم یاری فرمودند .

 هم اکنون شمار واحد های تولیدی در سطح شهرستان های ساوه و  زرندیه عددی بیش از هزار واحد را نشان می دهد و یقین دارم طی چند سال آتی ، چند صد واحد دیگر به این آمار افزوده خواهد شد . در عین حال مدت ها این موضوع فکر مرا به خود مشغول ساخته بود که این سرمایه ی بزرگِ صنعتی برای رسیدن به بهترین راندمان خود چه نیازهایی خواهد داشت و چگونه می توان در این راه ، یاری رسان صاحبان صنایع بود و سهم و نقش من در این وادی چه می تواند باشد ؟ یکی از پاسخ هایی که یافتم تدوین این وب سایت بود .

 پایگاه تخصصی صنایع ساوه و زرندیه ، از یک سو مانند دایره المعارفی جامع ؛ اطلاعات کاملی از صنایع مستقر در شهرستانهای ساوه و زرندیه را با امکان جستجو بر مبنای موقعیت استقرار و نیز بر حسبِ نوع محصول تولیدی را ، در درون خود جای داده ( بدین ترتیب که برای هر کارخانه تولیدی ، در این پایگاه ، یک صفحه اختصاصی ایجاد نمودیم و این امکان را فراهم آوردیم تا این واحدها با درج هر آنچه که مطلوب می دانند از توضیحات مکتوب و الصاق تصاویر و حتی ویدئوهای تبلیغاتی و. . . ، به معرفی کامل خود پرداخته و همگان را در سراسر جهان با تنوع کالاها ، خدمات و توانمندی های مجموعه ی خود آشنا سازند و در عین حال امکان برقراری ارتباط با خود را از طریق این وب سایت ، برای مخاطبان کنجکاو در جای جای گیتی مهیا نموده و به بازارهای بکرو تازه دست یابند ) و از سوی دیگر این پایگاه اینترنتی با استفاده از تالارهای تخصصی خود مانند خرید و فروش ، همچنین تالار کاریابی ، تالار خرید فروش و اجاره واخدهای صنعتی ، تالار البسه کاری و تجهیزات ایمنی ؛  افزون بر آنکه یاری رسان صاحبان صنایع است ( در مورد یافتن پرسنل مورد نیاز و نیز تهیه کالا و خدمات مورد نظر ، فروش محصولات خود و حتی خرید و فروش و اجاره واحدهای صنعتی ) کمک رسان افراد جویای کار و شغل هم می باشد .

 با همه ی تلاش و دقتی که در تدوین این پایگاه به عمل آوردیم ، اطمینان دارم نتیجه ی تلاش من و همکارانم خالی از اشتباه و کاستی نیست و یقین دارم راهنمایی های مشفقانه و نظرات سازنده ی شما سرور ارجمند ، ما را در راه بهتر شدن و بهترین شدن ، بهترین توشه راه و بضاعت مسیر خواهد بود .

 

به امید سربلندی و موفقیت های روز افزون برای صنعت مقتدر ایران

و مردم سرافراز ایران اسلامی

شرکت تحول تدبیر تلاش

حمیدرضا یاوری

مدیر عامل